Versie 13-04-2022

Datum

Kerk.jr.

Voorganger

OVD

DVD

Collecte

Kerk

Organist

Bijzonderheden

De kerkdiensten vinden tot nader order plaats zonder gemeenteleden en zijn uitsluitend te volgen via KerkTV

1 jan.

Nieuwjaar

Ds. H.Z. Klink

Neeltje v. A.

Neeltje T.

Diaconie

GK

Dirk

10.30 uur / Ochtendgebed

2 jan.

Epifanie

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Aagtje

Christenen voor Israël

GK

Dirk

 

9 jan.

1e na Epifanie

Dr. K.W. de Jong, Woerden

Anneke

Eef

Nederlandse Bijbelvereniging

(voorheen Gideon)

PK

Hans

 

16 jan.

2e na Epifanie

Ds. H.Z. Klink

Marie

Piet

Project Pakistan

GK

Dirk

 

23 jan.

3e na Epifanie

Dhr. C.S. Kersbergen, Veenendaal

Agnes

Neeltje T.

Project Waterlandse Diaconieën

PK

Sebastian

 

30 jan.

4e na Epifanie

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Aagtje

Diaconie

GK

Pieter K.

Bevestiging ambtsdragers

Gemeenteleden zijn vanaf nu weer welkom zonder aanmelding

6 feb.

5e na Epifanie

Ds. G.H. Fredrikze, Harderwijk

Jannetje

Eef

ASKV Steunpunt vluchtelingen

GK

Dirk

 

13 feb.

6e na Epifanie

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Piet

KIA Werelddiaconaat

PK

Hans

Jeugddienst

20 feb.

7e na Epifanie

Ds. H.Z. Klink

Cornelis

Neeltje T.

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Dirk

Viering H.A.

27 feb.

8e na Epifanie

Ds. E. Gruteke, Hilversum

Elsa

Aagtje

Onderhoudsfonds PGM

GK

Sebastian

 

6 mrt.

1e vd 40 dagentijd

C. Hendriks, Ede

Neeltje v. A.

Eef

Diaconie

GK

Dirk

 

9 mrt.

Biddag

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Piet

Diaconie

GK

Sebastian

Voor gewas en arbeid.

Woensdag / 20.00 uur

13 mrt.

2e vd 40 dagentijd

Ds. P. Boomsma, Amsterdam

Anneke

Neeltje T.

Diaconie

GK

Hans

 

20 mrt.

3e vd 40 dagentijd

Dhr. C.S. Kersbergen, Veenendaal

Marie

Aagtje

KIA Kinderen in de knel

GK

Sebastian

Schooldienst (reserv.)

27 mrt.

4e vd 40 dagentijd

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Eef

Ronoylion

GK

Dirk

 Jeugddienst

3 apr.

5e vd 40 dagentijd

Dr. G. Bos, Urk

Marie

Piet

Leger des Heils

GK

Dirk

 

10 apr.

6e vd 40 dagentijd

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Neeltje T.

KIA 40 dagentijd collecte

GK

Hans

Palmpasen/Belijdenisdienst (reserv.)

11 apr.

Vesper

--

--

--

GK

Hans

Maandag / 20.00 uur

12 apr.

Vesper

--

--

--

GK

Sebastian

Dinsdag / 20.00 uur

13 apr.

Vesper

--

--

--

GK

Sebastian

Woensdag / 20.00 uur

14 apr.

Witte Donderdag

Ds. H.Z. Klink

Elsa

Aagtje

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Sebastian

20.00 uur / Viering H.A.

15 apr.

Goede Vrijdag

Ds. H.Z. Klink

Cornelis

Eef

Diaconie

GK

Dirk

20.00 uur

16 apr.

Stille Zaterdag

 

--

--

GK

Hans

20.00 uur

17 apr.

1e paasdag

Ds. H.Z. Klink

Neeltje v. A.

Piet

Diaconie

PK

Dirk

 

18 apr.

2e paasdag

Dhr. J. Veltrop, Vianen

Jannetje

Neeltje T.

Diaconie

GK

Hans

 

24 apr.

2e v Pasen

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Aagtje

Project Pakistan

PK

Sebastian

Sluiting jeugdwerk

1 mei

3e v Pasen

Ds. P.A. Pronk, Amsterdam

Klaas

Eef

Project Waterlandse Diaconieën

GK

Dirk

 

8 mei

4e v Pasen

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Piet

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Hans

Viering H.A.

15 mei

5e v Pasen

Ds. J.H. Visser, Amsterdam

Marie

Neeltje T.

Rode Kruis van Israël

GK

Dirk

 

22 mei

6e v Pasen

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Aagtje

Ned. Bijbelgenootschap

PK

Sebastian

 Heilige Doop

26 mei

Hemelvaart

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Eef

Leger des Heils

GK

Sebastian

 

29 mei

7e v Pasen

Ds. E. Overeem, Leusden

Cornelis

Piet

Onderhoudsfonds PGM

PK

Hans

 

5 juni

1e Pinksterdag

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Neeltje T.

Zending

PK

Dirk

Belijdenisdienst (reserv.)

6 juni

2e Pinksterdag

Ds. N.J. van den Houten, Ede

Elsa

Aagtje

Diaconie

GK

Sebastian

 

12 juni

Trinitatis

Ds. J.P. Ouwehand,Ilpendam

Gerdien

Eef

KIA Wereldvoedseldag

PK

Hans

 

19 juni

1e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Neeltje v. A.

Piet

Diaconie

GK

Dirk

 

26 juni

2e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Neeltje T.

Doel havenfeesten

--

--

Tentdienst

3 juli

3e vd zomer

Prop. drs. J.B. Mulder, Hilversum

Anneke

Aagtje

Project Waterlandse Diaconieën

PK

Dirk

 

10 juli

4e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Marie

Eef

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Hans

Viering H.A.

17 juli

5e vd zomer

Drs. P.M. van Dam, Houten

Agnes

Piet

KIA Werelddiaconaat

GK

Sebastian

 

24 juli

6e vd zomer

Dr. G. Bos, Urk

Jannetje

Neeltje T.

Diaconie

PK

Dirk

 

31 juli

7e vd zomer

Ds. E. Overeem, Leusden

Jannie

Aagtje

Onderhoudsfonds PGM

GK

Pieter K.

 

7 aug.

8e vd zomer

Ds. T.C. Wielsma, Uithoorn

Cornelis

Eef

Project Pakistan

PK

Sebastian

 

14 aug.

9e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Elsa

Piet

Project Waterlandse Diaconieën

GK

Hans

 

21 aug.

10e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Neeltje T.

Diaconie

PK

Sebastian

Startdienst VBW

28 aug.

11e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Neeltje v. A.

Aagtje

Diaconie

GK

Dirk

 

4 sept.

12e vd zomer

Ds. H. Dekker, Klazienaveen-Noord

Klaas

Ronoylion

PK

Pieter K.

 

11 sept.

13e vd zomer

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Jong Protestant Protestantse Kerk

PK

Hans

Start jeugdwerk

18 sept.

1e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Project Waterlandse Diaconieën

GK

Dirk

 

25 sept.

2e vd herfst

Ds. E. Gruteke, Hilversum

Marie

KIA Werelddiaconaat

GK

Sebastian

 

2 okt.

3e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Dirk

Viering H.A.

9 okt.

4e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Evangelische Zending Brazilië

GK

Hans

 

16 okt.

5e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Diaconie

PK

Dirk

 

23 okt.

6e vd herfst

Prop. A. de Vreugd, Amsterdam

Cornelis

Onderhoudsfonds PGM

GK

Sebastian

 

30 okt.

7e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Elsa

Ronoylion

PK

Pieter K.

 

2 nov.

Dankdag

Ds. H.Z. Klink

Neeltje v. A.

Diaconie

GK

Sebastian

Voor gewas en arbeid.

Woensdag / 20.00 uur

6 nov.

8e vd herfst

Ds. T.C. Wielsma, Uithoorn

Klaas

Project Waterlandse Diaconieën

PK

Dirk

 

13 nov.

9e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Jeugdwerk

PK

Hans

Jeugddienst

20 nov.

10e vd herfst

Ds. H.Z. Klink

Anneke

KIA Werelddiaconaat

GK

Dirk

Eeuwigheidszondag

27 nov.

1e v Advent

Ds. H.Z. Klink

Marie

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Sebastian

Viering H.A.

27 nov.

Vesper

??

 

--

GK

Hans

17.00 uur

4 dec.

2e v Advent

Ds. A. Stijf, Ede

Agnes

KIA Werelddiaconaat

PK

Dirk

 

4 dec.

Vesper

??

 

--

GK

Dirk

17.00 uur

11 dec.

3e v Advent

Ds. P. Boomsma, Amsterdam

Jannie

Diaconie

PK

Hans

 

11 dec.

Vesper

??

 

--

GK

Sebastian

17.00 uur

18 dec.

4e v Advent

Ds. H.Z. Klink

Cornelis

Diaconie

PK

Sebastian

 

18 dec.

Vesper

??

 

--

GK

Hans

17.00 uur

24 dec.

Kerstnacht

??

Gerdien

Jeugdwerk

GK

Sebastian

22.00 uur

25 dec.

1e Kerstdag

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Diaconie

PK

Dirk

 

26 dec.

2e Kerstdag

Ds. L.L. van den Dool, Broek op Langendijk

Elsa

Stichting Huis aan het Water

GK

Hans

 

31 dec.

Oudjaar

Ds. H.Z. Klink

Neeltje v. A.

Voedselbank

GK

Dirk

19.00 uur / Herdenking overledenen